Translate

İzleyiciler

28 Şubat 2016 Pazar

iPad'de WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

iPad veya iPod ile WhatsApp kullanmak mümkün! Basit birkaç işlemle iPad veya iPod'unuz ile WhatsApp Web'e ulaşabilir ve arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.


iPad'de WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?
Geçtiğimiz yıl içerisinde kullanıcılara sunulan WhatsApp Web, telefonunuz yanınızda olmadığında veya arkadaşlarınızla telefon yerine PC üzerinden klavye kullanarak yazışmak için son derece kullanışlı bir servis.

Bir kerelik ayarlamadan sonra her tarayıcıda ve işletim sisteminde çalışan WhatsApp Web'i iPad veya iPod Touch'ta kullanmak da mümkün. Ancak bunun için dikkat etmeniz gereken birkaç ufak detay var.

iPad veya iPod'da WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

İlk olarak iPad veya iPod'unuz ile Safari tarayıcısını açın ve web.whatsapp.com adresini ziyaret edin. Safari sizi whatspp.com'a yönlendirecektir. Daha sonra adres çubuğunun yanındaki yenileme butonuna "Masaüstü Sürüme Git" ekranını görene kadar basılı tutun.
16-02/18/ipad-veya-ipodda-whatsapp-web-kullanma-1455798672.jpg
Masaüstü sürümüne git dediktens onra karşınıza QR kodun görüldüğüWhatsApp Web sayfası çıkacak. Bu kodu okutmak için iPhone için Ayarlar > WhatsApp WebAndroid için Menu > WhatsApp Web yönlendirmelerini izlemeniz gerekiyor.
QR kodu okuttuktan sonra WhatsApp WebiPad veya iPod'da kullanıma hazır hâle geliyor. Bu noktada iOS'te WhatsApp Web kullanmanın gelen mesajlarla ilgili bildirim alamama ve sesli mesaj özelliğini kullanamama gibi bazı dezavantajlarının olduğunu hatırlatalım.

Computer - Internet Technology Design World --------------- Bilim ve Toplum - Bilim ve Teknik -- --------sosyal medya, ------facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine------ internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama, Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail,Cep, İPhone,Android

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Computer - Internet Technology Design World -----------Bilim ve Teknik -----------internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama,Bilim Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail

Öne Çıkan Yayın

Fotoğraf Kolajlama Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Fotoğraf kolajlayıcı ücretsiz program ile fotoğraflardan kolaj yapma çalışması yapacağız. Kolajlamanın Türkçesi kesyaptır. Bu şekilde bu k...