Translate

İzleyiciler

28 Şubat 2016 Pazar

İnternet Bağlantı sorunlarını 5 adımda çüzun

Bağlantı sorunu yaşadığınızda ne yapmanız gerekiyor? İşte çoğumuzun sorununu çözen basit adımlar!

Bağlantı sorunlarını 5 adımda çözüyoruz!
Web tarayıcınızın internet bağlantısının bulunmadığını söylemesi, bilgisayarımızın başındayken canımızı sıkabilen durumlardan bir tanesi.
Endişe etmeyin, çünkü sorunu ortadan kaldırmanızı ve tekrar internete bağlanmanızı sağlayacak 5 basit adımı aşağıda sıraladık.
Bağlantı sorunlarının elbette birçok nedeni olabilir, ancak aşağıdaki 5 madde bu sorunların birçoğunu kapsayacağından sorunu çözme ihtimaliniz yüksek. Çözemeseniz bile, en azından sorunun nerede olduğunu bulacaksınız.

1. Router'ınızı kapatıp açın

Bu çok bilinen bir yöntem ancak çoğu zaman işe yarıyor. Router'ınızı kapatıp açarak geçici hataları ve sorunları ortadan kaldırmanız mümkün olabilir.

2. Diğer cihazlarla kontrol edin

Router'ınızı yeniden başlatmak işe yaramadıysa, sorunun evinizin içinde mi, yoksa dışında mı bulunduğunu belirlemeye geldi. Bunu yapmanın kolay bir yolu, telefonunuz, tabletiniz veya farklı bir PC'nizle internete bağlanmayı denemek.
Cihazların hiçbiri bağlanmıyorsa, sorun servis sağlayıcınızla ilgili olabilir. Bu durumda servis sağlayıcınızı arayıp arızanın ne kadar süreceğini öğrenebilirsiniz.

Computer - Internet Technology Design World ------Bağlantı sorunları--------- Bilim ve Toplum - Bilim ve Teknik -- --------sosyal medya, ------facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine------ internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama, Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail,Cep, İPhone,Android

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Computer - Internet Technology Design World -----------Bilim ve Teknik -----------internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama,Bilim Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail

Öne Çıkan Yayın

Fotoğraf Kolajlama Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Fotoğraf kolajlayıcı ücretsiz program ile fotoğraflardan kolaj yapma çalışması yapacağız. Kolajlamanın Türkçesi kesyaptır. Bu şekilde bu k...