Translate

İzleyiciler

15 Haziran 2016 Çarşamba

Counter Strike 1.6 İndir Aksiyon Oyunu Severlere!

Counter Strike 1.6 Valve Corporation'ın ürettiği son olarak kullanıcılara sunulan counter oyunudur.


Counter Strike 1.6 İndir Aksiyon Oyunu Severlere!
Bu oyunun yakın zamanda Global Offensive ve Online sürümünün de çıkmasına rağmen, yine kullanıcılar CS 1.6 sürümünü oynamayı sürdürdü.
Counter Strike 1.6 geçmişten günümüze şuan da bile en çok oynanan aksiyon oyunu olarak, hemen herkes tarafından oynanan ve bilinen multiplayer oynanan aksiyon
oyunudur. Bu oyunda değişik taraflar bulunmakta olup tarafınızı seçerek grup oluşturarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra silah seçimi yaparak pusu kurarak veya direk çatışmalara girerek, rakibinizi yenmeye çalışacaksınız.

CS 1.6 İndirme Linki : İNDİR

Counter Strike oyunu hepimizin bildiği üzere FPS türündeki en iyi oyundur. Dünya genelinden en başarılı olan oyun ülkemizde de büyük bir ilgi görmekte. Anti terör taktiklerinde uzmanlaşmış özel kuvvetlerle terörün getireceği kaosla hüküm sürmek isteyen teröristlere karşı kıyasıya bir çarpışmaya şahit olacaktınız. Oyunun konusunu önceki cümle ile özetlemek mümkün. 
Askeri malzemeler, tüm silahlar ve dünya ordu standartlarına uygun olarak modellediğinden sunduğu gerçekçilik hissi oyunculara aksiyon dolu vakitler sunuyor. Teröristlere özel silahlar da bulunduran oyun içerisinde farklı kesimlere özel silahların dışında düşmanın öldürülmesi sayesinde ortaklaşa silah kullanılmaktadır.
Grafik bakımından kalitesinin yanı sıra oyuncuların vurulma animasyonlarının yeni versiyonu ile iyileştirilmesi oynanabilirlik açısından oldukça olumlu bir gelişme diyebiliriz. Oyunculara heyecanlı dakikalar yaşatmak için oyun içerisinde eski versiyonuna göre birkaç değişiklik yapılmıştır.

Önemli Not 1: Oyunda online oynamak için gerekli olan Anti Hile programı olan sXe Injected indirmeniz gerekmektedir. Programı indirmek için sXe Injected indir sayfamıza giderek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli Not 2: Oyun hem Online hemde MultiPlayer oynanabilir. Windows 8 işletim sisteminde test edilmiştir ve oynanabilir.

Oyun hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.
Counter Strike 1.6 Sistem Gereksinimleri:
  • Ram : 128 Mb
  • Ekran Kartı 32 Mb
  • Boş alan : 500 Mb
  • Klavye ve mouse
  • Multiplayer oynamak için internet bağlantısı
Counter Strike 1.6 Bot Paketini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

Computer - Internet Technology Design World --------------- Bilim ve Toplum - Bilim ve Teknik -- --------sosyal medya, ------facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine------ internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama, Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail,Cep, İPhone,Android

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Computer - Internet Technology Design World -----------Bilim ve Teknik -----------internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama,Bilim Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail

Öne Çıkan Yayın

Fotoğraf Kolajlama Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Fotoğraf kolajlayıcı ücretsiz program ile fotoğraflardan kolaj yapma çalışması yapacağız. Kolajlamanın Türkçesi kesyaptır. Bu şekilde bu k...