Translate

İzleyiciler

14 Temmuz 2016 Perşembe

Pokemon Go Nasıl İndirilir? Telefona Pokemon Go APK Yükleyin!

Pokemon Go oyununu Android ve iOS telefonlarına kolay yüklemek için sizlere hazırladığımız Pokemon Go indirme ve yükleme rehberi.


Pokemon Go Nasıl İndirilir? Telefona Pokemon Go APK Yükleyin!
Nintendo ve Niantic tarafından geliştirilen Pokemon Go oyunu kısa zamanda milyonlarca kişi tarafından yüklendi. 90'lı yılların en popüler çizgi filmi olan Pokemon, günümüzde karşımıza gerçek zamanlı bir oyun olarak çıktı.

Pokemon Go İndirme Linkleri:

Pokemon Go Android İndir (Samsung, Sony gibi cihazlar için)
Pokemon Go iOS İndir (iPhone ve iPad için)

Yurtdışında bazı ülkelerde indirilmeye sunulan Pokemon Go oyunu Türkiye'de henüz
yayınlanmamış olsa da milyonlarca kişi tarafından oyunun APK dosyası indirildi. Grafik ve görselleri ile ilgi çeken oyun, arttırılmış gerçeklik üzerine kurulu olarak geliyor. Oyunun çizgi filminde de olduğu gibi ana karakterlerimiz Ash ve Misty'i seçerek Pokemon yakalamaya çıkabilirsiniz.

Oyunu Nasıl İndirebilirim?

Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle Pokemon Go APK bağlantısından oyunu telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Veya bu bağlantıyı tıklayarak Play Store üzerinden indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra Gmail hesabınız ile oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra level 1'den başlayacaksınız. Level 5'e gelmeden Pokemon savaşlarıyapamıyorsunuz. Level 5'e gelmek için dışarı çıkıp Pokemon toplamanız gerekiyor. Fakat Pokemonları toplamadan önce Poki toplarınızın olması gerekiyor. Cami veya park gibi yerlere gitmeniz gerekiyor. Cami yakınında veya park yakınlarında bulunan konumlara tıkladığınızda karşınıza bir çark gelecek çarkı çevirdiğinde poki toplarına sahip olabilirsiniz.

Daha sonra pokemon bulduğunuzda üzerine dokunun. Üzerine dokunduğunuzda Poki topunu Pokemon'un üzerine doğru hedefli atış yaptığınızda pokemonu yakalayabilirsiniz. Yakaladığınız pokemonlarla 5. Level'e geldiğinizde Arena yakınlarına giderek diğer pokemon ustaları ile dövüşebilirsiniz.

Başlangıç Pokemonu Olarak Pikachu Nasıl Seçilir?Computer - Internet Technology Design World --------------- Bilim ve Toplum - Bilim ve Teknik -- --------sosyal medya, ------facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine------ internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama, Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail,Cep, İPhone,Android

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Computer - Internet Technology Design World -----------Bilim ve Teknik -----------internet,oyun,bilgisayar,bilişim,Programlama,Bilim Network,Msn,Yahoo,messenger,Gmail,Hotmail

Öne Çıkan Yayın

Fotoğraf Kolajlama Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Fotoğraf kolajlayıcı ücretsiz program ile fotoğraflardan kolaj yapma çalışması yapacağız. Kolajlamanın Türkçesi kesyaptır. Bu şekilde bu k...